Nauczyciele uczący w roku szkolnym 2020/2021.

DYREKCJA

  • p. dyrektor Wojciech Kalicki
  • p. wicedyrektor Marek Czech

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

  • p. Małgorzata Białocha
  • p. Hanna Borawska
  • p. Barbara Jabłońska – Łomott
  • p. Elżbieta Kostrzewska
  • p. Beata Skawińska - Migacz
  • p. Dorota Sękowska

 NAUCZYCIELE JĘZYKA POLSKIEGO

  • p. Ewa Cydejko
  • p. Ewa Goljan
  • p. Bożena Malec
  • p. Andrzej Zegzdryn

 NAUCZYCIELE JĘYZKA ANGIELSKIEGO

  • p. Anna Moroziewicz
  • p. Marcin Sadowski
  • p. Aleksandra Wons - Łukasik
  • p. Beata Winiarczyk

NAUCZYCIEL JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

  • p. Aleksandra Łoncka

 NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO

  • p. Anna Flis-Skrzypek

 NAUCZYCIELE MATEMATYKI

  • p. Anna Korzec
  • p. Arkadiusz Majewski
  • p. Violetta Sobczyk
  • p. Grażyna Zwolińska – Domań

 NAUCZYCIEL HISTORII

  • p. dyr. Marek Czech
  • p. Jan Kurowiak
  • p. Robert Struski

NAUCZYCIELE PRZYRODY

  • p. Ewa Tomanek

NAUCZYCIELE BIOLOGII 

  • p. Ewa Tomanek

NAUCZYCIEL CHEMII 

  • p. Lech Ziemiński
  • p. Anna Zielińska

 NAUCZYCIEL FIZYKI 

  • p. Małgorzata Żak

NAUCZYCIEL GEOGRAFII 

  • p. Szymon Pawłowicz

NAUCZYCIELE INFORMATYKI

  • p. Barbara Hermanowska
  • p. Anna Korzec
  • p. Arkadiusz Majewski
  • p. Mateusz Stańczak

NAUCZYCIEL TECHNIKI

  • p. Barbara Hermanowska

NAUCZYCIEL PLASTYKI

  • p. Monika Mirońska – Galińska

NAUCZYCIEL MUZYKI

  • p. Danuta Bazylewicz

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

  • p. Agnieszka Bartkow-Lewandowska
  • p. Beata Jasińska
  • p. Sławomir Depta
  • p. Mirosław Lepieszko
  • p. Piotr Żurowicz

NAUCZYCIELE RELIGII

  • s. Natalia Ostrowska
  • ks. Adam Pawlak

NAUCZYCIELE WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

  • p. Robert Struski

NAUCZYCIEL EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA

  • ppor. Damian Duda

ŚWIETLICA

  • p. Agnieszka Bartkow - Lewandowska
  • p. Danuta Bazylewicz
  • p. Ewa Bieńkowska
  • p. Grażyna Kośmiej
  • p. Elżbieta Rybaczek
  • p. Jolanta Grzegorczyk
  • p. Aleksandra Wons-Łukasik
  • p. Magdalena Kukier
  • p. Danuta Gromczyńska

LOGOPEDIA

  • p. Joanna Jeremicz-Łazuka

BIBLIOTEKA

  • p. Liliana Kwiecińska - Urbaniak
  • p. Barbara Ozdoba
  • p. Andrzej Zegzdryn

 EDUKACJA TANECZNA

  • p.  Agnieszka Bartkow - Lewandowska 

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

  • p. Beata Mełgieś

 DORADZTWO ZAWODOWE

  • p. Arkadiusz Majewski

PEDAGOG SZKOLNY

  • p. Danuta Gromczyńska
Pin It