W dniu 1 września 2020 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasistów i ich rodziców oraz wychowawców i nauczycieli przywitał pan dyrektor Wojciech Kalicki. Następnie pan wicedyrektor Marek Czech odczytał rotę przysięgi. Dzieci przyrzekały, że będą dbać o honor SP 45 i klasy, będą zawsze mówić prawdę, szanować nauczycieli, koleżanki i kolegów, a swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i wychowawcom. Po złożeniu roty przysięgi każdy pierwszoklasista otrzymał od pań wychowawczyń (p. Dorota Sękowska, p. Beata Skawińska-Migacz) dyplom pasowania na ucznia.

Drogie dzieci! Jesteśmy przekonani, że w naszej szkole wyrośniecie na dobrego człowieka i mądrego Polaka. Wszystkiego Najlepszego!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej uroczystości.

Szczęśliwej drogi już czas
Mapę życia w sercu masz
Jesteś jak młody ptak…

26 czerwca 2020 roku zakończyliśmy wyjątkowy rok szkolny 2019/2020. Rok, który z pewnością zapisze się na kartach historii Polski i świata ze względu na pandemię COVID-19. Biorąc pod uwagę obostrzenia sanitarne GIS nie mogliśmy zorganizować tradycyjnego, uroczystego zakończenia roku szkolnego: z pocztem sztandarowym, z akademią, z tłumem dzieci, młodzieży i rodziców/prawnych opiekunów. Wychowawcy wręczali zainteresowanym uczniom/rodzicom świadectwa, wyróżnienia, dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców przy ZSO nr 1 przed szkołą, korzystając z pięknej pogody. Dla ósmoklasistów udało zorganizować się pożegnanie na Sali gimnastycznej w okrojonej, ale zarazem dostojnej wersji.

Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi naszej szkoły dziękujemy za ten wyjątkowy rok pracy. Uczniom serdecznie gratulujemy ukończenia kolejnej klasy, sukcesów dydaktycznych, artystycznych i sportowych. Ósmoklasistom gratulujemy ukończenia szkoły podstawowej-powodzenia na nowej, edukacyjnej drodze w wymarzonej szkole ponadpodstawowej!

Bezpiecznych, zdrowych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Zapraszamy do obejrzenia GALERII zdjęć.

Data Godzina Klasy Miejsce

21.06.2018 r.

(czwartek)

10.00 IV – V SP 45 Sala gimnastyczna
12.05 VI – VII SP 45 Sala gimnastyczna

22.06.2018 r.

(piątek)

9.00 0, I, II, II SP45 Sala gimnastyczna
9.00 IV – VII SP 45 Wręczenie świadectw w salach lekcyjnych
11.00 I – II XIV LO Sala gimnastyczna

21.06.2018 r. /czwartek/ - godz. 9.00 – Msza św. w Kościele pw. Dobrego pasterza

Wojciech Kalicki

Zabawa karnawałowa dla klas 4-7

odbędzie się 10 stycznia 2018 r. (środa) w godzinach 16.30-19.30

na parterze w segmencie B.

Bawimy się i przebywamy tylko w segmencie B.

Zapraszamy i życzymy udanej zabawy!

Zabawa karnawałowa dla uczniów klas 0-3

Odbędzie się 19  stycznia 2018r.

W godz.  9.30 - 13.00

To jest przykładowy opis alternatywny obrazka.

30 listopada 2017 r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Podczas zabawy wolontariusze z klasy 6a pod czujnym okiem p. Agnieszki Bartkow-Lewandowskiej zorganizowali akcję charytatywną dla Zoi, podopiecznej fundacji "Rycerze i Księżniczki".