Informujemy, że zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2021/2022 24, 25 i 26 maja (wtorek, środa, czwartek) to dni wolne od zajęć dydaktycznych dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 45 ze względu na egzamin ósmoklasisty.

W tych dniach dyżur opiekuńczy pełnić będzie szkolna świetlica. Rodzic zgłasza dziecko do świetlicy wysyłając zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., które musi zawierać następujące informacje: imię, nazwisko dziecka, klasa, dzień i godzina przyjścia do świetlicy, godzina zabrania dziecka ze świetlicy.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 20 maja 2022 r.

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w zebraniu Wychowawcy z Rodzicami według poniższego harmonogramu:

10 maja (wtorek) 2022 r. w formie stacjonarnej (w budynku szkoły):

klasy 1-3 godz. 16.00

klasy 4-8 godz. 16.30

W dniu zebrania Państwo Nauczyciele niepełniący funkcji wychowawcy udzielają rodzicom uczniów konsultacji w godzinach 17.00-18.00.

Przydział sal

Informujemy, że zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2021/2022 2 maja (poniedziałek) to dzień wolny od zajęć dydaktycznych.

W tym dniu dyżur opiekuńczy pełnić będzie szkolna świetlica. Rodzic zgłasza dziecko do świetlicy wysyłając zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., które musi zawierać następujące informacje: imię, nazwisko dziecka, klasa, godzina przyjścia do świetlicy, godzina zabrania dziecka ze świetlicy.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 28 kwietnia 2022 r.

Komisja Rekrutacyjna SP 45 informuje, że wszyscy kandydaci, którzy złożyli wniosek o przyjęcie do naszej szkoły zostali zakwalifikowani do klasy pierwszej na rok szkolny 2022/2023.

Następnym krokiem w procesie rekrutacji do klasy pierwszej jest potwierdzenie przez rodzica konadydata woli przyjęcia do szkoły w postaci pisemnego oświadczenia.

Rodzice dzieci zgłoszonych do szkoły podstawowej w obwodzie, której zamieszkują tzw. dzieci obwodowe, nie składają potwierdzenia woli, dzieci są przyjete do szkoły z urzędu na podstawie złożonego wniosku zgłoszeniowego. Potwierdzenie woli składaja jedynie rodzice dzieci spoza obwodu szkoły w terminie od 6 kwietnia 2022 r. od godz. 12.00 do 11 kwietnia 2022 r. do godziny 14.00

Potwierdzenie woli podjęcia nauki w danej szkole rodzice mogą złożyć na trzy sposoby:
- bezpośrednio dostarczając wypełnione potwierdzenie do szkoły do której kandydat został zakwalifikowany,
- wydrukowane, wypełnione i zeskanowane potwierdzenie przesłać w systemie rekrutacyjnym po zalogowaniu się na konto kandydata,
- wypełnić potwierdzenie bezpośrednio w systemie rekrutacyjnym po zalogowaniu się na konto kandydata i podpisać profilem zaufanym.

Brak potwierdzenia woli przez rodzica w wyznaczonym terminie jest równoznaczny z nieprzyjęciem dziecka do szkoły.

DRUK: POTWIERDZENIE WOLI

Informujemy, że zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2021/2022 14, 15 i 19 kwietnia to dni wolne od zajęć dydaktycznych.

W tych dniach dyżur opiekuńczy pełnić będzie szkolna świetlica. Rodzic zgłasza dziecko do świetlicy wysyłając zgłoszenie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., które musi zawierać następujące informacje: imię, nazwisko dziecka, klasa, dzień lub dni pobytu, godzina przyjścia do świetlicy, godzina zabrania dziecka ze świetlicy.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 11 kwietnia 2022 r.

Informujemy, że w dniu 5 kwietnia (wtorek) 2022 r. odbędą się konsultacje indywidualne dla rodziców uczniów kl. 1-8 w formie stacjonarnej (tj. w budynku szkoły).

Klasy 1-3 godz. 16.00-17.00

Klasy 4-8 godz. 16.30-17.30

Nauczyciele będą do Państwa dyspozycji w salach lekcyjnych i w pokoju nauczycielskim B13.

O godzinie 17.30 w sali B23 dodatkowo odbędzie się spotkanie organizacyjne dla przedstawicieli rodziców klas 8 w sprawie Balu Absolwenta.

Zapraszamy!