Serdecznie zapraszamy uczniów klas IV-VIII do udziału w corocznej akcji Rowerowa Wiosna. Rozpocznie się ona w najbliższy poniedziałek 20 maja i potrwa w tym roku dwa tygodnie.

Każdy z uczniów otrzyma dzienniczek, do którego będzie wklejał naklejki za przyjazd do szkoły na rowerze, hulajnodze, rolkach lub deskorolce.

Osoby, które zbiorą największą ilość naklejek zostaną nagrodzone.

Także klasa, która będzie miała najlepszą frekwencję przyjazdów otrzyma atrakcyjną nagrodę. W ubiegłym roku było to wyjście obecnej klasy 5c do Aqua Lublin.

Naklejki za przyjazdy będą rozdawane na przerwie śniadaniowej przez szkolnych koordynatorów akcji, a więc Pana Arkadiusza Majewskiego i Panią Agnieszkę Bartkow-Lewandowską wspieranych przez uczniów klasy 7a.

Osoby najaktywniejsze będą miały pierwszeństwo w zgłoszeniach do udziału w planowanym na czerwiec rajdzie rowerowym.

Zachęcamy tym samym do aktywnego udziału w akcji Rowerowa Wiosna i korzystania z dwóch kółek zarówno przez najbliższe dwa tygodnie jak i na co dzień.

Rowerowa Wiosna

Osoby, które zbiorą największą ilość naklejek zostaną nagrodzone.

rw informator dla rodzicow13 05 page 001