Koniec roku szkolnego, to czas podsumowań. W tej kadencji Samorząd Uczniowski zorganizował dla Was następujące akcje:

Zaczynamy działać! – wystawa o celach działalności Samorządu Uczniowskiego.

Kampania wyborcza do SU 2018/2019.Wybory do SU 10.10.2018 r.

Konkurs „Nauczyciel na Medal”.

100 lat Niepodległej – wystawa.

Akcja "przebieranka" na akademii szkolnej z okazji 100 lat Niepodległej.

Dyskoteka andrzejkowa 2018.

Akcja „przebieranka” - Wszyscy bądźmy Mikołajami!

Różnymi ścieżkami ku niepodległej szli. Twórcy II RP. Wystawa na zakończenie Roku Odzyskania Niepodległości.

Dyskoteka karnawałowo-walentynkowa 2019.

Akcja „przebieranka" - wszyscy na biało-czerwono 1 marca - Hołd dla Żołnierzy Niezłomnych.

Witaj Wiosno 2019! Akcja „przebieranka" na Pierwszy Dzień Wiosny połączona z „grą w planszówki zamiast smartfonu” na przerwach.

Pamiętamy! Akcje rocznicowe 2019 – 40-lecie pierwszej wizyty Jana Pawła II w Polsce – wystawa.

Pamiętamy! Akcje Rocznicowe 2019 - 450 lat od Unii Lubelskiej – wystawa.

Pamiętamy! Akcje Rocznicowe 2019 - 30-lecie demokratycznej Polski - wystawa.

Pamiętamy! Akcie Rocznicowe 2019 - 80 lat od rozpoczęcia II wojny światowej – wystawa.

Akcja charytatywna dla Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie – zbiórka plastikowych nakrętek.

Dziękujemy Paulinie, Weronice, Milenie, Karolinie, Kubie J., Markowi, Kubie S. i Mateuszowi za zaangażowanie społeczne w prace na rzecz naszej szkoły. Niech dyplomy podziękowań i nagrody książkowe wynagrodzą Wam poświęcony czas – dzielcie się dobrem dalej!

Zapraszamy na BLOGA naszego Samorządu, gdzie znajdują się zdjęcia z imprez i akcji.

Opiekunowie SU: Marek Czech, Anna Moroziewicz.