Serdecznie zapraszamy do udziału w parafialnym konkursie świątecznym organizowanym przez katechetów Szkoły Podstawowej nr 34 im. Kornela Makuszyńskiego i Szkoły Podstawowej nr 45 im. Zbigniewa Herberta zatytułowanym ,,Moja Wielkanoc”. Celem konkursu jest przygotowanie uczniów do przeżywania najważniejszych wydarzeń z ostatnich dni życia Jezusa oraz kultywowanie tradycji wielkanocnych.

Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie klas 0-VIII Szkoły Podstawowej nr 34 i Szkoły Podstawowej nr 45.

Konkurs przewiduje możliwość wykonania jednej lub dwóch prac plastycznych:

1. Rysunku przedstawiającego wydarzenia Misterium Paschalnego – Ostatnią Wieczerzę, Drogę Krzyżową Jezusa, czy też Jezusa Zmartwychwstałego.

2. Pisanki wielkanocnej dowolną techniką. Należy pamiętać, aby korzystać wyłącznie z materiałów dostępnych w domach.

Komisja konkursowa oceniać będzie zgodność przedstawionych wydarzeń z ich opisem zawartym w Piśmie Świętym i Tradycji Kościoła, kreatywność i estetykę wykonania.

Zdjęcie wykonanej pracy/prac (maksymalnie dwa zdjęcia) należy wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 34 oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 45 zamieszczając w treści wiadomości imię i nazwisko ucznia oraz klasę, do której uczęszcza.

Na zgłoszenia czekamy do 14 kwietnia 2020r.!!!

Przewidziane nagrody!

Wysyłając zgłoszenie do udziału w konkursie opiekun prawny autora pracy wyraża zgodę na wykorzystanie wszelkich treści zawartych w zgłoszeniu do publikacji na stronach internetowych wymienionych szkół pod adresami http://sp45.lublin.plhttp://sp34.lublin.eu

                                                              

Pin It