Komunikat nr 7/19/20

Dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1
im. Zbigniewa Herberta

z dnia 5 czerwca 2020 r.

W związku z przedłużeniem kształcenia na odległość w szkołach i placówkach oświatowych w Polsce zostały zawieszone do 26 czerwca 2020 r. zajęcia edukacyjne w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta:

• Szkole Podstawowej nr 45
  • XIV Liceum Ogólnokształcącym

Kształcenie na odległość, w czasie którego będą realizowane treści programowe, prowadzone będzie z wykorzystaniem metod i technik pracy zdalnej z uczniem. Szczegółowe informacje dotyczące organizacji nauczania zdalnego z poszczególnych przedmiotów i zajęć edukacyjnych przekażą Państwu oraz Uczniom Wychowawcy i Nauczyciele za pomocą dostępnych środków komunikacji /m.in. dziennik elektroniczny, platformy edukacyjne, pocztę elektroniczną, media społecznościowe/.

Pedagog szkolny udziela wszelkich konsultacji i pomocy zgodnie z harmonogramem zamieszczonym na stronach szkoły: www.sp45.lublin.pl, www.14lo.lublin.pl.

We wszelkich sprawach szkolnych prosimy o kontaktowanie się drogą telefoniczną pod nr (81) 741 37 03 wew. 11 lub na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Podstawa prawna:

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 3 czerwca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświat w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem

COVID -19(Dz. U. z 2020 r. poz. 990)

Z poważaniem

Wojciech Kalicki