W poniedziałek 13 września 2021 roku odbyła się w naszej szkole debata, w której wzięli udział kandydaci na członków Prezydium Samorządu Uczniowskiego. Na udział w debacie zdecydowało się dwunastu spośród zgłoszonych wcześniej kandydatów. Wszyscy uczestnicy debaty byli bardzo dobrze przygotowani merytorycznie i zaprezentowali wyjątkową wrażliwość i troskę o całą społeczność szkolną. Debata przebiegła w doskonałej atmosferze. Jej efektami jest lista postulatów sporządzona na podstawie wypowiedzi kandydatów, która zostanie po zakończeniu wyborów poddana weryfikacji i wykorzystana do przygotowania i realizacji planu działania Samorządu Uczniowskiego na najbliższy rok. Bardzo dziękujemy wszystkim kandydatom za udział w tym wydarzeniu i życzymy sukcesów w głosowaniu, które odbędzie się 14 września 2021 roku.

Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Organizatorzy debaty: Pan Arkadiusz Majewski i Pan Robert Struski

Pin It