Zmieniające się pory roku mają znaczący wpływ na nasze szkolne otoczenie. Wychowawcy wspólnie z dziećmi tworzą bajkowe dekoracje, które wieszają w salach i w korytarzu na parterze. Dzięki temu teraz wszyscy wokół mogą poczuć zimowy klimat i magię tej pięknej pory roku. Świetlicę opanowały papierowe bałwanki, zimowe ludziki, ośnieżone drzewa, zimowe pejzaże, baletnice-śnieżynki....

Zbliżają się ferie zimowe, które są czasem odpoczynku i zabawy na świeżym powietrzu. Dzieci w czasie zajęć świetlicowych omawiały jak unikać zagrożeń i bezpiecznie wypoczywać w czasie wolnym od zajęć szkolnych oraz jakich zasad należy przestrzegać podczas zabaw na śniegu i lodzie.W ramach zajęć plastycznych dzieci wykonały rysunki przedstawiające sporty zimowe i bezpieczne zabawy na śniegu.

Życzymy wszystkim bezpiecznych i udanych ferii !