Informujemy, że komisja w składzie: Arkadiusz Majewski, ks. Adam Pawlak oraz Aleksandra Wons - Łukasik w konkursie na najlepszą szopkę bożonarodzeniową 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 45 im. Z. Herberta w Lublinie postanowiła przyznać następujące nagrody:

Miejsce I
Kamil Rutkowski kl. 4a

Miejsce II
Klaudia Korzeniowsa kl. 4a

Miejsce III ex equo
Julia Kozłowska kl. 4c, Ignacy Marczuk kl. 4c, Karol Puzio kl. 4c

Dodatkowo wyróżnione zostały prace przygotowane przez uczniów: Szymona Gładysza z kl. 4a, Nikolę Załuską z klasy 4b oraz Gabrielę Łakotę z kl. 4c.

Wszystkim uczniom i wspomagającym ich członkom rodzin serdecznie dziękujemy za ogromny wysiłek włożony w powstałe prace. Jesteśmy bardzo wdzięczni za znalezienie czasu w tym trudnym przedświątecznym okresie na wykonanie dodatkowego zadania wykraczającego znacznie ponad codzienne obowiązki.
Dyplomy wraz z niewielkimi upominkami zostały wręczone podczas spotkania opłatkowego w sali gimnastycznej dnia 21.12.2018 r.
Informujemy ponadto, że nagrody główne za zajęcie I-go, II-go i III-go miejsca zostaną wręczone na koniec mszy świętej o godzinie 11.00 dnia 23.12.2018 r. w kościele Parafii Dobrego Pasterza.
Serdecznie dziękujemy księdzu proboszczowi Andrzejowi Gruszce za sfinansowanie nagród i możliwość organizacji wystawy prac w kościele w tak ważnym świątecznym czasie.

Serdecznie zapraszamy do zobaczenia powstałych w konkursie prac w galerii.

Wesołych Świąt życzą organizatorzy konkursu:
Arkadiusz Majewski
Aleksandra Wons-Łukasik