Uczniowie z Naszej Szkoły uczestniczyli w IV Wojewódzkim Konkursie Literacko-Plastycznym „Moja przygoda w szkolnej bibliotece ze znanym lublinianinem” (pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Pani Teresy Misiuk oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 10 im. H. Sienkiewicza w Lublinie Pani Ewy Momot)

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:

23 maja 2018 roku Laureaci Szkolnego Konkursu Recytatorskiego dla klas 1-3 wystąpili na dużej scenie w MDK na ul. Chrobrego

„Historyczne miejsca, historyczne postacie – 100 lat Niepodległej w Lublinie”

II Wojewódzki Interdyscyplinarny Konkurs Poświęcony Historii i Topografii Miasta Lublin „Historyczne miejsca, historyczne postacie – 100 lat Niepodległej w Lublinie” został zorganizowany pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty Pani Teresy Misiuk oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Lublinie Pani Ewy Momot.

rok szkolny 2016/17

1. Agnieszka Zadora, język polski - op. p. Bożena Malec