Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć pozalekcyjnych dla naszych uczniów w roku szkolnym 2019/2020.

Lp. Imię i nazwisko prowadzącego Nazwa zajęć Klasa Termin Godzina Sala
1. Sławomir Depta

SKS koszykówka

dziewcząt

6, 7

Wtorek

Środa

Czwartek

17.30-19.00 SG
2. Lena Proshchenko SKS koszykówka dziewcząt 3, 5

Poniedziałek (klasy 3)

Wtorek (klasy 5)

Środa (klasy 5)

Piątek (klasy 3)

16.00-17.30

7.00-7.45

SG
3. Piotr Żurowicz SKS piłka nożna chłopców 3-8

Sobota

9.15-10.00 -klasy 3

10.00-11.30 klasy 4-8 

SG
4. Anna Korzec

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Koło mat.

8a, b, c

8c

8a, c

Piątek

Wtorek

Piątek

8.00-8.45

8.00-8.45

8.50-9.35

B24

B24

B33

5. Violetta Sobczyk Zajęcia wyrównawcze
z matematyki
6d Wtorek 8.00-8.45 B10
6. Grażyna Zwolińska-Domań

Koło matematyczne

Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty

7a, 8b

8b

Środa

Piątek

14.15-15.00

8.00-8.45

B22
7. Bożena Malec

Koło polonistyczne

„Egzamin na 5”

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Zajęcia rozwijające kreatywność

8c

8c

8c

5

Wtorek

Poniedziałek

Piątek

Wtorek

15.00-15.50

8.00-8.45

8.00-8.45

14.15-15.00

B33

8.

Monika Mirońska-Galińska Zajęcia plastyczne 4-7 Czwartek 15.00-16.00

B7

B8

plener

9. Ewa Cydejko

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego

Zajęcia rozwijające kreatywność

6b, c

6

Środa

Poniedziałek

12.35-13.20

13.25-14.10

B38

B23

10. Robert Struski Koło historyczne 5a, 6b Poniedziałek 14.15-15.00 B20
11. Ewa Goljan Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego

8b

6d

Poniedziałek

Wtorek

13.25-14.10

13.25-14.10

B35
12. Aleksandra Łoncka Koło języka hiszpańskiego 7-8 Poniedziałek 15.55-16.40 B11
13. Ewa Tomanek Koło biologiczne 5-6 Środa 14.15-15.00 B20
14. Lech P. Ziemiński Konsultacje konkursowe 8 W miarę potrzeb W miarę potrzeb B24
15. Mateusz Stańczak Koło informatyczne 7-8 Poniedziałek 15.05-15.50 B36
16. Beata Winiarczyk Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego 6b, 6d poniedziałek 13.25-14.10 B37
17. Barbara Łomott Zajęcia wyrównawcze 1a Poniedziałek 9.45-10.30 E14
18. Beata Skawińska-Migacz Zajęcia matematyczno-informatyczne 3b czwartek 8.50-9.35 E16
19. Arkadiusz Majewski Zajęcia rozwijające – robotyka

6b

6c

2a

2b

3a

3b

6b, 6c

Piątek

Poniedziałek

Środa

Wtorek

Czwartek

Środa

Środa (od 30.10 do 20.12.2019 r.)

8.00-9.35

13.25-14.10

12.35-14.10

11.45-13.20

11.45-13.20

10.35-11.20

12.35-14.10

E16
20. Danuta Bazylewicz

Zajęcia rozwijające kreatywność- chór

Zajęcia taneczno-muzyczne

4-7

2 i 3

Piątek

Piątek

12.35-14.10

9.45-10.30

11.45-12.35

B7
21. Agnieszka Bartkow-Lewndowska Zajęcia taneczne 2 i 3 Piątek

9.45-10.30

11.45-12.35

D12
22. Anna Moroziewicz

Zajęcia rozwijające

(od 23.09 do 20.12.2019 r.)

5b Poniedziałek 13.25-14.10 B38
23. Anna Kwiatkowska Zajęcia rozwijające kreatywność 3a Wtorek 11.45-12.35 E25
24. Beata Skawińska-Migacz Zajęcia rozwijające kreatywność 3b Środa 14.15-15.00 E19
25. Barbara Ozdoba

Klub Młodego Redaktora

„Czytam, wiec dużo wiem”

3-5

Środa

Piątek

12.40-13.50

12.40-13.10

Biblioteka
26. Lilianna Kwiecińska-Urbaniak

Nauka języka rosyjskiego

Legendy

3-6

Poniedziałek

Wtorek

Piątek

Wtorek

12.35-13.20 (klasa 6a, 6c)

8.45-9.30 (klasa 5a, 5b)

8.00-8.45 (klasa 6a)

14.15-15.00 (klasa 3a)

12.30-14.30

(klasa 3a)

Biblioteka
Pin It