W poniedziałek 9 kwietnia 2018 uczniowie wszystkich klas IV uczestniczyli w zajęciach przygotowujących do udziału w kolejnej edycji programu "Rowerowa wiosna". Zajęcia poprowadził Pan Michał Wolny z Porozumienia Rowerowego. Teraz uczniowie nie mogą się już doczekać początku kampanii, która rusza 7 maja 2018 i przygotowują sprzęt do systematycznych przyjazdów do szkoły. Nagrody rozdane podczas zajęć dla najbardziej zaangażowanych uczniów rozbudziły wśród uczniów potrzebę rywalizacji i osiągnięcia jak najlepszego wyniku, który będzie gwarantował atrakcyjne nagrody zarówno indywidualne, jak i dla klasy oraz szkoły. Dziękujemy za ciekawe zajęcia i nie możemy się już doczekać kolejnych działań realizowanych w ramach programu.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcia w galerii z tego wydarzenia

 

Pin It