Szanowni Państwo Rodzice, drodzy Uczniowie!

Przedstawiamy szkolny zestaw podręczników na rok szkolny 2021/2022.

Ćwiczenia zostaną przekazane uczniom bezpłatnie w ramach rządowej dotacji, zaś podręczniki zostaną nieodpłatnie wypożyczone na rok użytkowania (nie dotyczy religii-zakup podręcznika i ćwiczeń we własnym zakresie).

ZESTAW PODRĘCZNIKÓW

Zapraszamy rodziców dzieci przyjętych do klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022 na zebranie informacyjne w dniu 23 czerwca 2021 r. (środa)

Spotkanie odbędzie się o godzinie 17.00 w Sali gimnastycznej.

Na zebranie zapraszamy jednego rodzica. Rodzicowi może towarzyszyć dziecko.

W budynku szkoły, przy portierni, na tablicy ogłoszeń zostały zamieszczone listy uczniów przyjętych do klas pierwszych na rok szkolny 2021/2022 wraz z podziałem na klasy i nazwiska wychowawczyń.

Prosimy o stosowanie się do Procedury BHP w naszej szkole obowiązującej w czasie pandemii Covid-19: dezynfekcja rąk, dystans, osłona nosa i ust.

Zapraszamy!

Informujemy, że rozpoczynamy zapisy uczniów do świetlicy na rok szkolny 2021/2022. "Kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej" oraz "Klauzulę informacyjną" prosimy o wypełnienie w wersji papierowej i dostarczenie przez dziecko do świetlicy szkolnej E4 do dnia 25 czerwca 2021 r.

Rodziców dzieci przyszłych klas pierwszych prosimy o przyniesienie wypełnionej "Karty" i "Klauzuli" na zebranie w dniu 23 czerwca br. lub złożenie w sekretariacie szkoły.

KARTA ZAPISU DO ŚWIETLICY

KLAUZULA INFORMACYJNA

Informujemy, że 04.06.2021 r. (piątek) jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas 1-8 Szkoły Podstawowej nr 45 im. Zbigniewa Herberta w Lublinie.

W tym dniu funkcjonować będzie świetlica szkolna oraz stołówka.

Rodziców uczniów klas 1-3 zainteresowanych opieką świetlicową w tym dniu prosimy o złożenie deklaracji na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 01 czerwca br. (w treści wiadomości prosimy podać imię, nazwisko dziecka, klasę, zakres godzinowy pobytu w świetlicy).

Informujemy, że 25, 26 i 27.05.2021 r. (wtorek, środa, czwartek) są dodatkowymi dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas 1-8 Szkoły Podstawowej nr 45 im. Zbigniewa Herberta w Lublinie ze względu na egzamin ósmoklasisty.

W tych dniach funkcjonować będzie świetlica szkolna oraz stołówka.

Rodziców zainteresowanych opieką świetlicową dla swoich dzieci w tych dniach prosimy o złożenie deklaracji na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 24 maja br. (w treści wiadomości prosimy podać imię, nazwisko dziecka, klasę, zakres godzinowy pobytu w świetlicy).

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w czwartym w tym roku szkolnym zebraniu Wychowawcy z Rodzicami według poniższego harmonogramu:

18 maja (wtorek) 2021 r. w formie zdalnej (platforma MS Teams, rodzic loguje się na konto ucznia):

klasy 1-3 godz. 16.00

klasy 4-8 godz. 17.00

W dniu zebrania Państwo Nauczyciele i Wychowawcy udzielają rodzicom uczniów konsultacji w formie zdalnej w godzinach 18.00-19.00.