Lubelski Ośrodek Fundacji Praesterno zaprasza rodziców nastolatków do wzięcia udziału w programie edukacyjno – warsztatowym. Fundacja realizuje takie programy od wielu lat pod nazwa Domowe Partnerstwo. Aktualnie w związku z pandemią uważamy, iż staje się on jeszcze bardziej potrzebny rodzicom, których dzieci doświadczają dodatkowej frustracji związanej z ograniczeniami i istotnymi zmianami w codziennym funkcjonowaniu. Domowe Partnerstwo adresowane jest do rodziców, którzy chcieliby lepiej radzić sobie z trudnościami w relacjach z nastolatkami, widzą ich trudności i chcieliby wiedzieć jak im pomóc i ich wspierać, a także jak skuteczniej motywować swoje dzieci do podejmowania ich życiowych zadań. Kierujemy ten program również do tych rodziców którzy widzą niepokojące zachowania czy problemy ujawniane przez nastoletnie dzieci. Uczestnicy w ramach programu mogą liczyć na wsparcie psychologiczne, wiedzę pozwalającą lepiej rozumieć to co się dzieje z ich dzieckiem i dzięki temu sprawniej móc udzielać wsparcia i pomocy swojemu dorastającemu dziecku.

W tym roku Fundacja przewiduje realizację dwóch grup, w poniedziałki i we wtorki. Planujemy realizować je w formie stacjonarnej.

Spotkania poprowadzą:

Grupa poniedziałkowa Urszula Stajak - psycholog, terapeuta,

Grupa wtorkowa - Magdalena Ziętek – Pękała - psycholog, terapeuta,

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem: 601 199 711 (Urszula Stajak), 726 084 582 (Magdalena Ziętek – Pękała).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

ZESPÓŁ LUBELSKIEGO OŚRODKA FUNDACJI PRAESTERNO

 

 Grupa rodzice

Post konsultacje młodzież

Post konsultacje rodzice

Poleca Danuta Gromczyńska

Pedagog Szkolny

Pin It