W ramach programu profilaktycznego “Stawiam na siebie” Fundacja Praesterno serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty rozwojowe dla rodziców online. Celem programu jest zmniejszenie ryzyka angażowania się przez młodzież w zachowania ryzykowne (ze szczególnym uwzględnieniem nadużywania komputera i Internetu).

Tematy jakie będą poruszane na spotkaniach:

  1. Jak nadawać na tych samych falach? Czyli o komunikacji w relacji rodzic-dziecko

  2. Wiedza na temat uzależnień behawioralnych - jak uchronić dziecko przed uzależnieniem od ekranu?

  3. Wiedza na temat rozwoju nastolatka i procesu dojrzewania - co jest normą rozwojową a co niepokojącym sygnałem?

W ramach programu przewidziane są dwa spotkania:

  1. 29.11.2022 od godziny 17:00 do 18:30

  1. 13.12.2022 od godziny 17:00 do 18:30

Spotkania prowadzone będą przez psychologa Fundacji Praesterno w Lublinie Magdalenę Lampart. Na koniec spotkań będą Państwo poproszeni o wypełnienie krótkiej ankiety ewaluacyjnej dotyczącej warsztatów.

Pozdrawiamy

Zespół Fundacji Praesterno w Lublinie

Pin It