Specjalistyczna Poradnia Psychoprofilaktyki i Terapii Rodzin w Lublinie zaprasza na „ZIMOWE SPOTKANIA MŁODZIEŻOWE”

OPIS: Warsztaty o tematyce psychologicznej przeznaczone dla młodzieży z klas VII i VIII, która chce w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze, spędzić atrakcyjnie wolny czas w towarzystwie rówieśników i podczas dobrej zabawy:

  • poznać i wzmocnić swoje mocne strony,
  • rozwinąć umiejętności przydatne w kontaktach społecznych,
  • poznać pozytywne sposoby radzenia sobie z emocjami,
  • rozwinąć umiejętności rozwiązywania problemów.

GRUPA WIEKOWA: Zapraszamy młodzież z VII i VIII klas, w wieku 12-14 lat.

LIMIT MIESJC: 8-12 osób

MIEJSCE WARSZTATÓW: Specjalistyczna Poradnia Psychoprofilaktyki i Terapii Rodzin w Lublinie, ul. Żołnierzy Niepodległej 1, pokój nr 7 (parter)

TERMIN: 23 – 27 stycznia 2023r.,

CZAS TRWANIA: 9:30-12:00

ZAPISY: od 5 stycznia 2023 drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..eu

UWAGI: Warsztaty są bezpłatne i będą prowadzone przez psychologów.

Pin It