Z okazji Mikołajek klasy 4b, 5c i 6b wybrały się na planowaną od dawna wycieczkę do Warszawy. Szóstego grudnia mimo zbliżającej się zimy kalendarzowej aura nam sprzyjała. Zrealizowaliśmy bardzo napięty plan zwiedzania i zabawy. Najpierw było oprowadzanie przez przewodnika po Zamku Królewskim, następnie przez wielu bardzo oczekiwana zabawa w Parku Rozrywki Elektronicznej DISCOVR. Możliwości technologii VR oraz duża liczba nagromadzonych w jednym miejscu urządzeń do gier elektronicznych zrobiły na wszystkich wielkie wrażenie i pozwoliły zapomnieć o codziennych obowiązkach. W trakcie zabawy serwowana była pizza i napoje. Kolejnym punktem programu był obiad zaserwowany w jednym z najlepszych prywatnych liceów w Polsce - II Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego. Nie był top jednak koniec naszej zabawy. Posileni udaliśmy się do Centrum Nauki Kopernik, które jak zawsze potrafi zaskakiwać nowymi elementami wystaw i nawet uczniowie, którzy kiedyś już tu byli nie mogli się nadziwić wielu nowym atrakcjom, które zostały udostępnione zwiedzającym.

Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy zgodzili się pomóc nauczycielom w opiece nad dziećmi oraz Paniom Beacie Winiarczyk i Grażynie Zwolińskiej-Domań, które wspierały w organizacji kierownika wycieczki - Pana Arkadiusza Majewskiego.

Serdecznie zapraszamy do zobaczenia zdjęć z naszej wycieczki w galerii.

Pin It