Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas 4-8 do udziału w wyborach przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły!!!

Zgłoszenia kandydatów i jednocześnie kampanię wyborczą rozpoczynamy w poniedziałek 21 września 2020 r. Od tego dnia można będzie zgłosić swoją kandydaturę wpisując imię i nazwisko, klasę oraz krótkie hasło reklamowe na tablicy mieszczącej się obok pokoju nauczycielskiego. Na zgłoszenia kandydatów czekamy do dnia 29 września 2020 r. Mile widziane będą też plakaty reklamowe promujące kandydatów i proponowane przez nich działania na rzecz uczniów i szkoły.

Wybory zostaną przeprowadzone w środę 30 września 2020 r.

Ze względu na sytuację epidemiczną będą one miały inną formę niż co roku. Tego dnia jeden z opiekunów Samorządu Uczniowskiego z zachowaniem środków bezpieczeństwa odwiedzi wszystkie klasy 4-8 podczas lekcji i udostępniając karty do głosowania umożliwi oddanie głosu na wybranego kandydata.

Uwaga: Uczniowie klasy 5b przebywającej na kwarantannie mogą również wziąć udział w głosowaniu zdalnym. W przygotowanym specjalnie na potrzeby głosowania dla tej klasy zespole w aplikacji MS Teams został udostępniony formularz, w którym należy zaznaczyć jednego kandydata i kliknąć prześlij. Można oddać tylko jeden głos.

Do wyborów czas przystąpić!

Na to czasu wstyd poskąpić!

Zgłoś się uczniu, zmieniaj z nami!

To na ciebie dziś czekamy!

wybory

Arkadiusz Majewski

Opiekun Samorządu Uczniowskiego

Pin It