25 czerwca 2021 r. zakończyliśmy rok szkolny 2020/2021. Ktoś kiedyś powiedział, że nasze życie składa się z powitań i pożegnań. Te pierwsze są radosne i sprawiają nam przyjemność, zaś pożegnania uświadamiają nam, że coś się kończy, ale zaczyna się coś nowego. Doskonale wiemy, że mijający rok szkolny był bardzo trudnym czasem dla nas wszystkich. Pandemia sprawiła, że uczyliśmy się w nietypowych warunkach, był to trudny sprawdzian, z którym musieliśmy się zmierzyć. Dlatego wielkie uznanie należy się naszym Uczniom, którzy ten sprawdzian zdali celująco i uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce oraz zostali laureatami różnych konkursów. Serdecznie gratulujemy Wam Wszystkim! Wypoczywajcie i nabierajcie siły przez wakacje. Do zobaczenia 1 września 2021 r.

Zapraszamy do galerii zdjęć z uroczystości zakończenia nauki klas 3 i 8.

Pin It