W dniu 1 września 2021 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste ślubowanie klas pierwszych. Uroczystość rozpoczął pokaz tańca w wykonaniu naszych uczennic przygotowany pod kierunkiem p. Agnieszki Bartkow-Lewandowskiej, a po nim wprowadzono Sztandar Szkoły (op. p. Mirosław Lepieszko) i odśpiewano hymn państwowy. 
Pan dyrektor Wojciech Kalicki w ciepłych słowach przywitał pierwszoklasistów, ich rodziców oraz nauczycieli. Uczniowie z klas pierwszych złożyli przysięgę na Sztandar Szkoły, że będą dbać o honor szkoły i klasy, będą zawsze mówić prawdę, szanować nauczycieli, koleżanki i kolegów, a swoim zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i wychowawcom. Następnie pan dyrektor Wojciech Kalicki dokonał ceremoniału pasowania, a pan wicedyrektor Marek Czech wręczył każdemu uczniowi dyplom. Uroczystość zakończył występ wokalny naszych uczennic przygotowany przez p. Danutę Bazylewicz i wspólna fotografia klasy 1a (wychowawczyni p. Małgorzata Białocha) i klasy 1b (wychowawczyni p. Elżbieta Kostrzewska, w zastępstwie p. Grażyna Kośmiej).
Drodzy Uczniowie klas pierwszych! Witamy w naszej szkolnej rodzinie! Z uśmiechem i radością zdobywajcie wiedzę i umiejętności. Wszystkiego Najlepszego w SP nr 45!
Zapraszamy do galerii zdjęć z tego wydarzenia!
Pin It