21 marca 2018 roku Pierwszy Dzień Wiosny. Samorządu Uczniowski zaprasza do wzięcia udziału w akcji "Kolorowy zawrót głowy". W tym dniu przyjdź do szkoły w barwnych, nietypowych strojach. Możesz zrobić makijaż, pomalować włosy (za zgodą rodziców...), nałożyć perukę, przybrać strój swojego ulubionego bohatera. Liczymy na Waszą kreatywność.

Zobacz jak było kiedyś: 2013 

Rozruszaj swój umysł wraz z wiosną!

Zapraszamy wszystkich uczniów klas IV-VII do udziału w wielkich roz(g)rywkach umysłowych z okazji pierwszego dnia wiosny 21 marca, w środę, w godzinach od 9.45 do 11.20 (3 i 4 lekcja).

Możesz zagrać z kolegą lub koleżanką z Twojej klasy w różne gry planszowe lub umysłowe albo w innej sali lekcyjnej zmierzyć się z młodszym lub starszym przeciwnikiem z innej klasy.

W tym czasie odbędą się także dwa niezwykłe turnieje „1 z 12” na dwóch poziomach: uczniowie klas IV zmierzą się z uczniami klas V, natomiast szóstoklasiści staną do rywalizacji z siódmoklasistami. Z każdej klasy może wystąpić dwóch reprezentantów-uczestników turnieju. Pytania dotyczyć będą różnych dziedzin życia (czyli przedmiotów szkolnych!).

Zgłoszenia i bliższe szczegóły u nauczycieli wychowawców lub p. Bożeny Malec (B 33)

Uczniowie kl. 7a wraz z wychowawcą

Pin It