18 kwietnia klasa 4c po lekcjach postanowiła spędzić wspólnie czas na zabawie i integracji. Wspólnie z organizatorem wycieczki - Panem Arkadiuszem Majewskim, księdzem Adam Pawlakiem oraz reprezentantami rodziców uczniowie udali się autobusem miejskim do Laser City. Po krótkim szkoleniu żołnierze wyposażeni w broń laserową i podzieleni na drużyny mogli przystąpić do walki.

Świetna zabawa udzieliła się też opiekunom, którzy wspólnie z dziećmi z poświęceniem odbijali zakładników z rąk wroga. Po Laser City wszyscy udaliśmy się na najlepsze lody w Galerii Olimp serwowane w lodziarni Kaktus. Nie był to jednak koniec zabawy. Punktem kulminacyjnym programu była wspinaczka na ściankach i ćwiczenia fizyczne w Sky Parku mieszczącym się obok lodziarni. To miejsce godne polecenia, w którym każdy amator wspinaczki i aktywności fizycznej będzie mógł realizować swoją pasję. Po półtoragodzinnym wspinaniu wszyscy potrzebowali wzmocnienia więc na koniec udaliśmy się do miejscowej pizzerii i skorzystaliśmy z jej oferty. Gdy odzyskaliśmy siły trzeba było sprawnie udać się na przystanek i wrócić pod szkołę ponieważ niepostrzeżenie zbliżała się godzina 19. Droga powrotna upłynęła nam na planowaniu kolejnych miejmy nadzieję tak samo udanych wypadów. Wyjście zorganizowane było w ramach projektu Lublin Oczami Dzieci, nad którym honorowy patronat objął Pan Krzysztof Żuk - Prezydent Lublina.

Zapraszamy do zobaczenia relacji fotograficznej

sky park--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pin It