Protokół wyników

Lubelskiego Konkursu dla Klas Trzecich

Moi przyjaciele z Bullerbyn”

Organizator: Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Z. Herberta
w Lublinie

Szkoła Podstawowa nr 45

Na konkurs literacko-plastyczny wpłynęło w sumie 74 prace. Dnia 29.04.2022  komisja konkursowa w składzie: Grażyna Kośmiej, Magdalena Kukier i Aleksandra Wons – Łukasik przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria plastyczna

Miejsce I - Agata Kowalska SP38

Miejsce II – Franciszek Wach SP39

Miejsce III – Aleksandra Flisiak SP40

Wyróżnienia:

Mateusz Piotrowicz SP45

Karol Rutkowski SP45

Aleksandra Pawlak SP3

Lena Nasalska SP30

Hanna Tatara SP30

Kategoria literacka

Miejsce I - Adrianna Iwanek SP3

Miejsce II – Antonina Nowak SP45

Miejsce III – Oliwia Wójcik SP30

Wyróżnienia:

Aleksandra Grzeszczyk SP45

Jakub Głuchowski SP3

Adam Załuski SP45

Maksymilian Troć-Nakonieczny SP45

Malayka Kościuk SP40

Serdecznie dziękuję za tak liczne zainteresowanie konkursem oraz nadesłanie przepięknych prac. Po nagrody i dyplomy zapraszamy od 12.05.2022 r. w sekretariacie szkoły.

Dorota Sękowska

Z wielką radością informujemy o sukcesach naszych uczniów w XXII Ogólnopolskim Festiwalu Herbertowskim.

W kategorii plastycznej drugie miejsce zajął Adrian Jaruga, a wyróżnienie Magdalena Wasilewska. Oboje z klasy 7b.

Uczniów do Festiwalu przygotowywała p. Bożena Malec.

Serdecznie gratulujemy!

Wyniki: http://festiwal.zso1.lublin.pl/2-uncategorised/35-wyniki-eliminacji-xxii-ogolnopolskiego-festiwalu-herbertowskiego

Z wielką radością informujemy o sukcesach naszych uczennic w wojewódzkich konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Laureat konkursu z języka polskiego: Milena Czech, kl. 8d, opiekun p. Ewa Goljan

Laureat konkursu z języka hiszpańskiego: Zuzanna Czubara, kl. 8a, opiekun: p. Aleksandra Łoncka-Winiarczyk

Finalista konkursu z języka polskiego: Zuzanna Flis, kl. 8b, opiekun, p. Ewa Cydejko

Finalista konkursu z matematyki: Zuzanna Czubara, kl. 8a, opiekun p. Anna Korzec

Finalista konkursu z biologii: Zuzanna Flis, kl. 8b, opiekun p. Ewa Tomanek

Finalista konkursu z geografii: Milena Czech, kl. 8d, opiekun p. Szymon Pawłowicz

Serdecznie gratulujemy!

Szczegółowe wyniki:

XVII Lubelski Konkurs Klas Trzecich

„Moi przyjaciele z Bullerbyn”

Regulamin konkursu

Celem konkursu jest rozwijanie myślenia, języka i słownictwa poprzez zachęcanie do czytania lektury, pobudzanie fantazji, budowanie obrazów w wyobraźni, rozwijanie uczuć i wyrabianie umiejętności wczucia się w sytuację innych oraz kształcenie zdolności plastycznych.

Kategoria plastyczna:

Zadaniem uczniów/uczennic jest wykonanie pracy plastycznej, która ma przedstawiać dowolną postać/miejsce/fragment z lektury klas trzecich Astrid Lindgren pt. „Dzieci z Bullerbyn” na bloku technicznym, w formacie A4, korzystając z dowolnej techniki plastycznej, z wykorzystaniem dowolnych materiałów. Każdy uczestnik ma prawo do zgłoszenia jednej pracy plastycznej.

Do pracy należy dołączyć formularz zgłoszenia /zał.1/. Prace wraz z załącznikami należy dostarczyć na adres organizatora drogą pocztową lub osobiście:

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa  Herberta w Lublinie

ul. Radzyńska 5, 20-850 Lublin

z dopiskiem: „Moi przyjaciele z Bullerbyn”

Kategoria literacka:

Zadaniem uczniów/uczennic jest napisanie spójnej, wielozdaniowej wypowiedzi opisującej ulubioną postać lub zabawę z lektury Astrid Lindgren pt. „Dzieci z Bullerbyn”. Pracę należy napisać w formacie A4, czcionką Times New Roman w rozmiarze 14.

Na odwrocie prac należy zamieścić informację: imię i nazwisko dziecka, wiek i szkoła. Do pracy należy dołączyć formularz zgłoszenia /zał.1/. Prace wraz z załącznikami w koszulce należy dostarczyć na adres organizatora drogą pocztową lub osobiście:

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Zbigniewa Herberta w Lublinie

ul. Radzyńska 5, 20-850 Lublin

z dopiskiem: „Moi przyjaciele z Bullerbyn”

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie, których opiekunowie prawni wyrazili zgodę na uczestnictwo dziecka w konkursie oraz na przetwarzanie i publikację danych osobowych./zał.2/

Termin nadsyłania prac: 25.04.2022r.

• Wyniki zostaną podane na stronie internetowej: dnia 04.05.2022r.
  • Z opiekunami laureatów skontaktujemy się także drogą mailową;
  • Planowane jest przyznanie nagród za I, II, III miejsce oraz wyróżnień. Jury wyłoni zwycięzców w dwóch kategoriach: plastycznej i literackiej;
  • Dla wszystkich dzieci biorących udział w konkursie przewidziane są dyplomy;
  • Dla wszystkich nauczycieli, pod których kierunkiem zostały wykonane prace przewidziane są podziękowania.

Organizator:

Dorota Sękowska

Nr telefonu do kontaktu 723 305 372

Zapraszamy uczniów klas trzecich z lubelskich szkół i życzymy powodzenia.

ZAŁĄCZNIKI